Zahradní ohniště z umělého kamene a betonu

Designové praktické venkovní ohniště

Moderní a praktický prvek do exteriéru. Zkrášlí venkovní prostor, a hlavně poskytne příjemné teplo a decentní osvětlení. A v tomto případě si můžete k tomu ještě něco dobrého ugrilovat. Ohniště S zaujme moderním designem. Zkrášlí váš venkovní prostor. Je vhodné na zahradu, terasu i balkon. Poskytne příjemné teplo, decentní světlo. Ohniště z kameninové pálené magnézie zvýrazní působivý dojem praskajících plamenů. Zároveň je opatřené pletivovým krytem eliminující nebezpečí před popálením od létajících jisker. Součástí je i praktický pohrabáč.

Cena v době recenze: 5 155 Kč

Mísa na oheň ProGarden s grilovací mřížkou

Mísa na oheň s grilovací mřížkou od značky ProGarden je ideální přenosné ohniště na vaši zahradu nebo pro zahradní grilovačky. V této míse na oheň s žáruvzdornou vrstvou můžete rozdělat oheň jak s dřevěným uhlím, tak s palivovým dřevem. Kompaktní design mísy na oheň bude dokonale ladit s každým moderním typem venkovního zařízení.

Cena v době recenze: 3 385 Kč

Venkovní ohniště Vivre v jednoduchém designu

Ohniště Vivre v jednoduchém a zároveň jedinečném designu oživí, zkrášlí váš exteriér a je efektivním zdrojem příjemného tepla a podmanivého světla.

Cena v době recenze: 2 593 Kč

Betonový zahradní krb Frankfurt s grilem

Betonový gril Frankfurt italského výrobce v sobě spojuje funkčnost s komfortem, odolností a v neposlední řadě i skvělým vzhledem. Masivní chromový rošt velkorysých rozměrů lze nastavit do třech výškových úrovní nad topeniště. Dvě praktické rukojeti grilovacího roštu oceníte především během manipulace nad rozpálenými uhlíky.

Cena v době recenze: 4 399 Kč

Zahradní betonový krb s udírnou Panama

Velmi oblíbená kombinace zahradního krbu s udírnou. Udírna je umístěna v horní části krbu do které se lze pohodlně dostat dvířky. Topeniště udírny se nachází ve spodní části krbu. Topit lze dřevem nebo dřevěným uhlím. Spodní deska topeniště je vyšamotována. Grilování lze provádět na litinovém a grilovacím roštu nebo také na grilovací jehle.

Cena v době recenze: 11 579 Kč

Ohniště z oceli a kameninové pálené magnézie

Ohniště Troja zaujme samotným designem. Bude se krásně vyjímat kdekoli v exteriéru, kterému vdechne jistý punc stylu. Je vhodné na zahradu i terasu. Ohniště o průměru 75 cm je vybaveno ocelovou mřížkovanou kupolí coby ochranou před jiskrami. Na topení lze zde použít dřevěné uhlí či dřevo. Ohniště lze použít jako zdroj příjemného tepla a efektivního světla, ale také zásluhou grilovacího roštu i pro užití si grilování.

Cena v době recenze: 7 299 Kč

Krb ve starožitném vzhledu

Zahradní krb Flavius upoutá na první pohled designem. Dekorativní a především praktická záležitost do každého exteriéru. Zahradní krb ve starožitném vzhledu oživí váš venkovní prostor. Krb stojící na 3 masivních nožkách skýtá stabilitu. Je vyroben z odolné litiny a oceli vůči poškození. Je rezistentní i vůči povětrnostním vlivům. Krb je určen pro vytápění uhlím, dřevěným uhlím či dřevem. Je zabezpečen proti létání jisker.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Betonový zahradní krb s udírnou

Jak si zpříjemnit pobyt venku na zahradě? Buďte sami sobě šéfkuchařem. Dopřejte si domácí dobroty z udírny či grilovačku s rodinou, přáteli, sousedy. Krb Landis s udírnou v klasickém nadčasovém provedení se hodí do každé zahrady. Oživí váš exteriér, a především si díky němu můžete dopřát vlastní domácí dobroty. Praktickou součástí je úložiště nacházející se ve spodní části krbu, které tak využijete jak na dříví či na potřeby pro grilování.

Cena v době recenze: 10 199 Kč

Zahradní krb z nerezavějící litiny

Jak si udělat pobyt venku hezčí? Jak si prodloužit nejen letní večery posezením na čerstvém vzduchu? Už jen posezení u příjemného tepla, dívání, a hlavně poslech u ohně má blahodárný vliv na lidskou psychiku. Zahradní krb Titus zaujme na první pohled designem. Je vyroben z nerezavějící nehořlavé litiny. Krb je vhodný do každé zahrady, rovněž jej lze využít i na terase.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Betonový krb coby praktický i dekorativní doplněk

Betonový gril Milano je vysoce kvalitní italský výrobek, který kombinuje skvělý vzhled s funkčností, dlouhou životností a pohodlí při používaní. Je vybaven chromovaným roštem, který má 3 polohy. Ve spodní části grilu je navíc úložný prostor. V krbu lze topit pouze dřevěným uhlím nebo briketami.

Cena v době recenze: 4 599 Kč

Plynové ohniště Canaria 2v1

Blumfeldt Gas Garage sestává z robustní směsi hořčíku a MgO. S rozměry 41 x 56,5 x 41 cm (Š x V x H) poskytuje spolehlivou ochranu všech plynových nádob do hmotnosti 8 kg. Díky své kompaktní a jednoduché formě se zařízení Blumfeldt Gas Garage dokonale začlení do každého zahradního prostředí.

Cena v době recenze: 16 299 Kč

Betonový krb s grilovacím roštem do exteriéru

Betonový gril Santiago je  kvalitní italský výrobek, který kombinuje skvělý vzhled s funkčností, dlouhou životností a pohodlí při používaní. Je vybaven chromovaným roštem, který má 4 polohy. Ve spodní části grilu je navíc úložný prostor. V krbu lze topit pouze dřevěným uhlím nebo briketami.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Zahradní ohniště krb z umělého kamene Blumfeldt Matera

Vneste do své zahrady trochu exotické atmosféry protkané římskou antickou dobou! O návrat do starého Říma se postará ohniště Blumfeldt Matera, které má design římských kamen ze sekaných a zděných kamenů. To ale není zdaleka všechno! Nádoba na oheň Blumfeldt Matera nabízí dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket, na kterém můžete připravit řadu lahodných pokrmů.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Zahradní terakotový krb Yaqui

Nepřehlédnutelný zahradní terakotový krb Yaqui se stane dominantou každého venkovního prostoru! Živý oheň v tomto tradičním krbu, který je oblíbený především v Mexiku a postupně si své oblíbence získává po celém světě, v okamžiku vykouzlí uvolněnou atmosféru a navodí pocit bezpečí. Jakmile se ve večerních hodinách ochladí, nabídne vám příjemné, sálavé teplo a útulné světlo. Díky němu okolní zahrada získá kouzelný a až takřka pohádkový ráz.

Cena v době recenze: 1 184 Kč

Zahradní ohniště z umělého kamene s roštem na grilování

Opětovně rozpálit plameny vášně: v kameninovém ohnisku Blumfeldt Troja praská oheň mimořádně působivě. Průměr ocelové mísy 75 cm nabízí dostatek místa na budoucí ohnisko z dřevní štěpky, dřevěného uhlí nebo briket. Dekorativní podstavec z kameninové pálené magnézie vyvyšuje ohniště na zvýraznění působivého dojmu praskajících plamenů. Ocelová kupole zachycuje jiskry, během jejího nepoužívání se dá jednoduše nadzvednout stranou.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Zahradní ohniště imitace dřeva z mrazuvzdorného a vodotěsného kamene

Ohniště Blumfeldt Lombardia potěší všechny gurmány a milovníky společného posezení u hřejivého ohně. Opravdu zajímavě řešená konstrukce zaručuje nezapomenutelný zážitek a ničím nerušenou táborákovou atmosféru. Ohnisko nabízí dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Dvě dřevěné podpěry nadzvedají spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag a chrání tak plochu, na které je ohniště položené.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Kovové ohniště s kemenným mozaikovým rámem

Úžasně a zajímavě vyhlížející kruhové ohniště vás nadchne již při prvním setkání. Jedinečný vzhled a mozaikový rám vás jednoduše okouzlí. Prožijte příjemné posezení s přáteli a rodinou u tohoto ohniště, které rychle a jednoduše přeměníte na funkční gril! Stabilní základnu z kvalitní práškové oceli oceníte nejen z estetického, ale i praktického hlediska. Pevný základ ohniště vyniká svými propracovanými detaily. Menší odkládací plochu tvoří pravé mozaikové kameny, známé pro svou kvalitu a jedinečnost.

Cena v době recenze: 3 159 Kč

Dekorativní přenosné ohniště s roštem na grilování Blumfeldt Evora

Oheň v kotli! S ohništěm Blumfeldt Evora vytvoříte oheň jako staří druidové megilitckých kultur. V podobě obrovského kamenného kotle probouzí staré časy do nového, blikajícího života. S miskou o průměru 45 cm nabízí ohniště Blumfeldt Evora mnoho místa na zábavu z budoucí vatry z dřevěných polen, dřevěného uhlí nebo briket. Dekorativní spodní strana misky z MagicMag, Ohnivzdorného MgO umělého kamene, je zcela ve tvaru kotle přímo vytesaného z granitu.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Celoroční zahradní ohniště Karthago z umělého kamene

V nádobě na oheň Blumfeldt Karthago hoří oheň velmi působivě a šíří v zahradě útulnou atmosféru a příjemné teplo. S rozměrem 42 x 42 cm nabízí ohnisko Blumfeldt Karthago dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag se zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohnisko před vystupující horkem a létajícími jiskrami. Součástí balení je pohrabáč, pomocí kterého lze hořící kusy dřeva jednoduše zvednout nebo posunout na bok při doplňování paliva či zakládání ohně.

Cena v době recenze: 3 899 Kč