Velké kovové přenosné COOKKING Bali 80 cm

Velké kovové přenosné COOKKING Bali 80 cm
Kruhové zahradní ohniště s velkým průměrem
Kruhové zahradní ohniště s velkým průměrem
K ohništi je možno dokoupit prakticky poklop
K ohništi je možno dokoupit prakticky poklop

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Máte rádi pohled do plápolajícího ohně, ale absence zahrady nebo krásně pěstěný trávník vám nedovolí založit si na zemi vlastní táborák? Přesně pro tyto účely jsou tu bytelná a vzhledná přenosná ohniště. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery. Vysoko umístěná mísa umožňuje použití ohniště na jakémkoli povrchu bez obav z poškození. Jeho praktický konkávní tvar umožňuje ohni hořet i při silném větru a díky třem masivním nohám je ohniště vysoce stabilní. Samotná konstrukce ohniště je vysoce stabilní a pevné.

Velké kovové přenosné ohniště Bali 80 cm je nezbytnou výbavou pro ty, kteří rádi tráví letní noci posezením u otevřeného ohně. Toto vysoce kvalitní ohniště má průměr 80 cm, takže je dokonalé pro setkání a venkovní párty. Toto ohniště je nejen praktické, ale také dekorativní a nepoškodí váš trávník. Venkovní ohniště je vyrobeno ze silnostěnné černé oceli o tloušťce 2 mm, takže je robustní a odolné. Může sloužit jako zdroj tepla během chladných nocí a jeho podmanivý způsob osvětlení dokáže vytvořit útulnou a romantickou atmosféru na každé zahradě nebo terase. Navíc je přenosné, což znamená, že ho můžete snadno přenášet a umístit, kamkoli budete chtít.

S velkým kovovým přenosným ohništěm Bali 80 cm nebylo rozdělávání otevřeného ohně nikdy jednodušší, rychlejší a bezpečnější. Můžete si užívat teplo a pohodlí ohně bez obav ze zbytečného nepořádku. Pokud tedy hledáte praktický a dekorativní způsob, jak rozzářit svou zahradu nebo terasu, toto ohniště rozhodně stojí za zvážení.

Základní vlastnosti

  • rozměry: průměr 80 cm
  • výška: 24 cm
  • hmotnost: cca 11,5 kg
  • tvar: kulatý

Cena v době recenze: 3 959

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Velké kovové přenosné COOKKING Bali 80 cm.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Koš na oheň Goblet - Happy Green pro ohřev terasy

Koš na oheň Goblet – Happy Green pro ohřev terasy

» Další Malý kovový zahradní krb levně

Malý kovový zahradní krb levně