Kovové zahradní ohniště

Přenosné ohniště koš Flame výška 76 cm

Přenosné ohniště je stále častěji využívané jako praktický doplněk venkovního posezení u rodinných domů či na větších terasách. Nejen, že se stane designovým kouskem vaší zahrady, ale především budete mít oheň po celou dobu hoření pod kontrolou. Koš Cookking Flame navíc můžete snadno přenést podle potřeby a díky vyvýšenému topeništi a hustému osazení ocelovými pásy nehrozí popálení trávníku či poškození nehořlavého povrchu terasy.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Čtvercové ohniště COOKKING Cuba 70 x 70 cm

Vždycky vás fascinovaly žhavé plameny a praskající zvuk ohně? Zbožňujete romantickou atmosféru a posezení u otevřeného ohně bylo vždy vaším snem? Pokud jste si odpověděli ano na všechny otázky, pak je výsledek naprosto jasný – potřebujete stylové ohniště, které doplní vaše posezení na zahradě! Tím pravým pro vás se může stát toto přenosné ohniště Cuba o vysoké kvalitě.

Cena v době recenze: 4 350 Kč

Praktické zahradní ohniště s velkou hloubkou koše

Pokud máte terasu nebo zahrádku, jistě si musíte pořídit ohniště, které dovede vaše posezení k dokonalosti. Díky němu budou všechny večery hned příjemnější a budete si moci vychutnat opravdové grilované pochoutky! Skvělou volbou je například toto přenosné ohniště DEEP BOWL, které se zároveň stane stylovým doplňkem a příjemným zdrojem světla a tepla. Ohniště je vyrobeno z odolné oceli a jeho součástí je standardní ochranný poklop s pletivem.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Přenosné ohniště Porto o průměru 60 cm

Luxusní ohniště Cookking Porto je ztělesněním snu o dokonalém přenosném ohništi, které bude jak praktické, tak dekorativní. Na vaší terase nebo v zahradě tedy perfektně vynikne a stane se hlavní ozdobou! Velkou výhodou je také možnost kombinování ohniště s trojnožkou a roštem, čímž nejen vznikne přenosný gril, ale hlavně bude možné nad ohniště zavěsit grilovací kotlík, ve kterém můžete připravit maďarský guláš nebo zálesáckou polévku.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Přenosné kovové ohniště ve tvaru uzavřeného květu

Ohniště Fireball bude originálním prvkem ve vaší zahradě. Vyniká svým neobyčejným designem a funkčností. Je vhodné při posezení s přáteli a rodinou, oslavě nebo romantickém večeru ve dvou. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery.

Cena v době recenze: 4 700 Kč

Kovové zahradní ohniště Blumfeldt Versailles

Okrasná, a přitom tolik praktická – to je nádoba na oheň Blumfeldt Versailles, která se stane skutečným středobodem vaší terasy nebo trávníku! Užitečná je ve všech směrech. Prostor okolo sebe dokonale zútulní, zahřeje a vykouzlí podmanivé světlo, a ještě podmanivější atmosféru. Společně s přáteli a rodinou se můžete okolo táboráku posadit a vychutnávat si různé opečené dobroty.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Designové zahradní ohniště s vysokým košem

Ohniště v designovém provedení je ideálním zdrojem hřejivého ohně pro čas strávený v exteriéru Vašeho domova. Díky rozměrům 53×38 cm se jedná o velmi skladné a flexibilní ohniště, které je možné umístit prakticky kdekoli. Toto ohniště je také zároveň designovým doplňkem Vaší zahrady.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Designové přenosné ohniště SANTOS s praktickým zásobníkem na dřevo

Ohniště Cookking Santos se skvěle hodí na zahradu, terasu či přímo do gastro provozoven. Kombinace grilovacího roštu a kruhové grilovací desky totiž umožňuje připravit nejrůznější grilované pochoutky i pro velké množství strávníků. Výška 102 cm zajistí komfort pro obsluhu grilu a praktický zásobník na dřevo zabrání případným prodlevám při přikládání.

Cena v době recenze: 26 990 Kč

Přenosné smaltové ohniště s grilem Blumfeldt Savage

Vychutnávejte si grilované pochoutky v kruhu přátel a nejbližších! S ohništěm s grilem Blumfeldt Savage si užijete šťavnatých pochoutek udělaných přímo na ohni až do sytosti. A navíc přímo pod širým nebem! Nic se nevyrovná poslouchání praskajícího ohně se současným ochutnáváním pečených dobrot na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 8 799 Kč

Kovové zahradní ohniště LUND 2v1, 42 cm

Zahradní ohniště Lund TO-99702 představuje ideální doplněk na vaši terasu, zahradu nebo balkon, kde vám zpříjemní dlouhé letní večery. Sejít se u něho můžete s přáteli či rodinou a opéct s nad ním buřty nebo klobásky. Kromě přípravy táborového ohně můžete ohniště využívat také pouze jako zdroj tepla a světla nebo jako ohřívač na žhavé uhlíky.

Stolní gril na dřevěné uhlí Fieldmann FZG 1001

Stolní gril Fieldmann FZG 1001 oceníte pro jeho skladnost a snadnou manipulaci. Mimo grilování jej můžete složit do kompaktního tvaru a uklidit na místo, kde nebude působit rušivým dojmem. Je to také ideální společník na kempování, neboť jde i snadno přenášet pomocí bočních úchytů.

Praktické přenosné kovové ohniště

Jak si nejen zpříjemnit, ale prodloužit pobyt venku? Jak si to udělat hezčí a komfortnější? Zde efektivní řešení v podobě zdroje tepla, světla, a ještě si něco dobrého ugrilovat. Ohniště přenosné Activa Madrid 15000 je vhodné do každého exteriéru. Své uplatnění najde kdekoli na zahradě, terase i balkonu. Ohniště snadno přemístíte podle potřeby. Díky kvalitnímu provedení je zárukou bezpečného a bezproblémového užívání.

Cena v době recenze: 1 945 Kč

Ohniště s odkládací plochou na dřevo

Ohniště COOKING Montana o průměru 80 cm v kulatém provedení zaujme jednoduchým, a přesto jedinečným designem. Kovové ohniště v černé barvě se hodí do každého stylu zařízení. Kvalitní kovové ohniště je efektivním zdrojem tepla i světla. Je ideální možností, jak si rozdělat oheň bezpečně, snadno a rychle kdekoli v exteriéru. Díky provedení jej lze umístit a přemístit kamkoli, a to zcela jednoduše. Poskytne oheň i při silném větru.

Cena v době recenze: 4 090 Kč

Přenosné ocelové ohniště v moderním designu

Jak si rozdělat na zahradě či terase rychle, bezpečně a jednoduše oheň? Díky tomuto přenosnému ohništi zcela bez problému. Přenosné zahradní ocelové ohniště o průměru 45 cm v klasickém černém provedení je efektivním prvkem do každého exteriéru. Ohniště je jak snadné na transport a díky tomu jej můžete postavit a přemístit podle potřeby, ale také skýtá patřičnou stabilitu díky provedení. Je zárukou bezproblémového užívání.

Cena v době recenze: 989 Kč

Ohniště z oceli a kameninové pálené magnézie

Ohniště Troja zaujme samotným designem. Bude se krásně vyjímat kdekoli v exteriéru, kterému vdechne jistý punc stylu. Je vhodné na zahradu i terasu. Ohniště o průměru 75 cm je vybaveno ocelovou mřížkovanou kupolí coby ochranou před jiskrami. Na topení lze zde použít dřevěné uhlí či dřevo. Ohniště lze použít jako zdroj příjemného tepla a efektivního světla, ale také zásluhou grilovacího roštu i pro užití si grilování.

Cena v době recenze: 7 299 Kč

Přenosné zahradní ohniště Baumax

Přenosné ohniště Verona 14830 v černém provedení se hodí do každého exteriéru. Oceníte jej jako efektivní dekoraci. Umístit a libovolně snadno přemístit můžete kdekoli venku. Kovové ohniště o průměru 60 cm je efektivní záležitostí, jak rozdělat snadno, bezpečně a jednoduše oheň. Je zdrojem jak příjemného tepla, tak i podmanivého světla. Ale můžete jej využít nejen pro pohodlné venkovní posezení v chladnějších dnech či si tak prodloužit letní večery venku a opéct buřty.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Přenosné ohniště Firebal v originálním vzhledu

Jak si zpříjemnit a udělat všední den nevšedním? Dopřejte si toto praktické, funkční ohniště, které vyniká i po designové stránce. Ohniště Fireball v černém provedení o průměru 50 cm upoutá na první pohled svým jedinečným a neobvyklým designem. Krásně oživí každý exteriér. Kovové ohniště je ošetřeno žáruvzdornou barvou. Pokud chcete ještě něco více než jen světlo a teplo, můžete oheň využít i k opečení buřtů.

Cena v době recenze: 3 450 Kč

Zahradní přenosné ohniště ve tvaru lucerny

Jak si užít venkovní posezení i za chladnějšího počasí? Jak si prodloužit nejen letní večery venku? Jak si to ještě více a efektivně zútulnit v exteriéru? Lorea ohnistě zaujme na první pohled svým designem. Vyniká ovšem nejen vzhledem, ale i svou funkčností. Ohniště je vyrobeno z brunované oceli. Rozměr ohniště je 35×40 cm. Ohniště je určeno na topení dřevem či dřevěným uhlím. Pro snadnou manipulaci slouží zavírací dvířka na přední straně. Součástí balení je rošt na popel, nádoba na popel a pohrabáč.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Dostatečně hluboké kovové přenosné ohniště

Jak si zpestřit a udělat obyčejné všední dny neobyčejnými? Pořízením tohoto krásného a praktického ohniště máte efektivní zdroj tepla, světla, a ještě si můžete opéct buřty. Přenosné ohniště Hawaj Premium o průměru 60 cm je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Kovové ohniště s dostatečnou hloubkou umožní rozdělání i většího ohně.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Kvalitní kovové přenosné ohniště o průměru 70 cm

Je vám líto, když vás chladno vyžene domů? Chtěli byste si užít více pobytu na čerstvém vzduchu a prodloužit nejen letní večery? Pořízením tohoto krásného ohniště máte efektivní zdroj světla i tepla. Krásný prvek do exteriéru. Ohniště COOKING Polo o průměru 70 cm je efektivním zdrojem tepla i příjemného světla. Kovové ohniště kulatého tvaru je snadno přemístitelné a můžete jej postavit podle potřeby.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Přenosné ohniště v dezénu mozaiky

Přenosné ohniště McKinley FTB-51074B zaujme hned na první pohled vzhledem. Krásné ohniště, které působí pěkně po dekorativní stránce, ale hlavně vyniká po té funkční. hniště o průměru cca 100 cm má dostatečnou hloubku a z tohoto důvodu je možné v něm rozdělat i větší oheň. Stejně tak je dobře chráněn před větrem. Ohniště je vybaveno ochranným krytem s poklopem chránícím před jiskrami a tím je zajištěna ještě vyšší bezpečnost.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Velké kovové zahradní ohniště COOKKING Palma 80 cm

Přenosné ohniště Palma vysoké kvality o průměru 80 cm, které ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Toto ohniště nabízí jak praktické tak dekorativní využití a vše navíc bez velkého poničení trávníku. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery.

Cena v době recenze: 4 120 Kč

Přenosné ohniště Newport FT-010B v jedinečném provedení

Oheň ve stylovém přenosném ohništi Newport FT-010B  je zdrojem příjemného světla a tepla v zahradě, na terase nebo na trávníku. Rozměr ohniště je 66×66 cm s dostatečnou hloubku, proto můžete rozdělat i větší oheň a je rovněž dobře chráněno před větrem.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Zahradní gril na dřevěné uhlí Cattara Brindisi, 47 x 40 x 36 cm

Bytelný litinový gril vhodný pro zahrady a terasy, ale i na ryby a výlety. Konstrukce je vyrobena z litiny s černěným povrchem. Dřevěná madla zajistí pohodlný úchop pro nastavení roštu nebo přenášení celého zařízení. Stabilitu zajištují tři kovové nohy, připevněné ke grilu ve spodní časti. Dále je gril vybaven regulovatelnou ventilací.

Cena v době recenze: 649 Kč

1 2 3 4   Další »