Kovové zahradní ohniště

Přenosné ohniště s roštem a praktickým poklopem

Ohniště ETNA s poklopem v moderním a nadčasovém designu vyniká jak vzhledem, tak zejména efektem. Praktický doplněk do exteriéru. Načerpejte energii a vyčistěte si hlavu odpočinkem venku díky tomuto praktickému ohništi. Je opatřeno pletivovým poklopem. Tím je bezpečné a nehrozí popálení od létajících jisker. Rošt ohniště je z ocelové mřížky se smaltovanou povrchovou úpravou. Venkovní ohniště je vyrobeno z kvalitního, pevného, odolného kovového materiálu. Ohniště je vybaveno okrajovým prstencem, který slouží zároveň i jako madlo pro snadné přenášení.

Cena v době recenze: 2 147 Kč

Kovový koš na oheň v moderním designu

Jak si zpříjemnit venkovní posezení? Jak si užít posezení venku i v chladnějších dnech? Jak si prodloužit letní večery na zahradě či terase? Koš na oheň Dekorhome v černém provedení upoutá na první pohled samotným působivým designem. Dekorativní kulovité ohniště je vyrobené z kvalitní, pevné, odolné uhlíkové oceli. Zaujme originálním designem, který spolu s vertikálními příčkami dodávají na moderním a nadčasovém vzhledu. Zároveň z něj činí efektivní doplněk do každého stylu zařízení. Samotné provedení umožňuje sálat teplo do všech stran. O to větší efekt skýtá.

Cena v době recenze: 4 132 Kč

Pojízdné zahradní ohniště s grilem a prkénkem

Máte rádi praktické doplňky? Jak si nejen zkrášlit venkovní prostor, ale dopřát si posezení venku? Jak si prodloužit pobyt venku a užít zábavu s přáteli či rodinou? Ohniště s grilem Savage 2.0 Wide upoutá na první pohled designem. Neujde ničí pozornosti. Je velmi praktickým doplňkem do exteriéru. Ohniště s grilem je vhodné na zahradu i terasu. Je vybaveno pojízdnými kolečky pro snadný přesun. Kolečka jsou opatřena brzdami. Ohniště je tak stabilní. Vyniká vzhledem, snadným používáním, efektem, dlouhou životností. Oceníte ho i pro snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 13 899 Kč

Krb ve žlutém provedení s kovovou konstrukcí

RedFire krb Tampico ve žlutém provedení je vyroben z pálené hlíny. Výhodou je jeho přenosnost. Můžete ho umístit kdekoli na zahradě, terase. Krb z pálené hlíny s kovovou konstrukcí působí jedinečně, luxusně, originálně. Oživí váš venkovní prostor. Navodí jedinečnou atmosféru. Poskytne příjemné teplo, podmanivé světlo. Už jen posezení u krbu při poslechu praskajícího ohně má velmi blahodárný vliv na lidskou psychiku. Díky konstrukci je konstruován dostatečně vysoko, a tudíž je zcela bezpečným zdrojem tepla. Nehrozí poničení povrchu pod ním.

Cena v době recenze: 2 447 Kč

Kulaté kovové ohniště o průměru 70 cm

Jak si prodloužit letní večery venku? Jak si dopřát relax na vzduchu i v chladnějších dnech? Jak si užít venkovní relax a načerpat energii? Přenosné ohniště Palma o průměru 70 cm je vhodné na zahradu, terasu. Můžete ho ovšem snadno vzít i na dovolenou, chalupu apod. Ohniště kulatého tvaru je vyrobeno z velmi kvalitní, pevné a odolné oceli. Tělo ohniště je dostatečně nad zemí a tím eliminuje poškození povrchu pod ním. Můžete ho tak bez problému postavit i na trávník. Ohniště poskytne nejen teplo, světlo, ale umožní i opečení si špekáčků pro zpříjemnění vašeho pobytu venku.

Cena v době recenze: 3 419 Kč

Přenosné zahradní ohniště v moderním designu

Rozhodli jste se pro pořízení ohniště? Záleží vám nejen na praktičnosti, ale i samotném designu? A chcete nejen příjemné teplo, ale i možnost ugrilovat si něco dobrého? Ohniště přenosné FT-1049B v jedinečném designu, který je moderní, nadčasový. Náležitě zkrášlí váš venkovní prostor. Je vhodné do zahrady, na terasu, balkon. Ocelové zahradní ohniště je ošetřeno tepelně odolnou černou barvou. Vyniká jak odolností, bezproblémovým používáním, tak i dlouhou životností. To umocněno nadčasovým designem. Ohniště zajistí příjemné teplo, světlo, a ještě si můžete opéct špekáčky či něco dobrého ugrilovat.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Zahradní přenosné kovové ohniště s grilem

Jak si zpříjemnit posezení venku? Jak si prodloužit pobyt venku nejen za letních večerů? Mísa na oheň a gril zajistí příjemné teplo. Poskytne decentní osvětlení. Při využití grilu máte možnost si opéct i nějakou tu dobrotu. Vyčistěte si hlavu venku a prodlužte si nejen letní večery. Ohniště v moderním a nadčasovém designu je vhodné do každé zahrady, terasy. Využití najde i na balkonu, ale také na chatě apod. Ohniště je vyrobeno z velmi kvalitního, odolného materiálu. Součástí je i praktický pohrabáč.

Cena v době recenze: 1 639 Kč

Přenosné ohniště v rustikálním designu

Prodlužte si letní večery venku. Dopřejte si ničím nerušený odpočinek. Načerpejte energii. Přenosné ohniště Tulsa upoutá vzhledem. Samotný dekor z něj činí krásný a velmi praktický doplněk do exteriéru. Venkovní ohniště je vyrobeno z velmi kvalitní, pevné, odolné oceli. Zahradní přenosné ohniště v rustikálním stylu vytvoří jedinečnou atmosféru. Poskytne příjemné teplo. Posezení u ohniště a poslechu praskajícího dřeva má blahodárný vliv na psychiku. Umocní užití si jedinečného odpočinku. Zároveň si tak budete moci o to více užít pobyt venku.

Cena v době recenze: 1 145 Kč

Kovový zahradní krb s komínem

RedFire krb Jersey XL v černém univerzálním provedení a zároveň moderním designu se hodí do každé zahrady. Můžete ho ovšem umístit i na terasu. Venkovní krb zajistí příjemné teplo, decentní osvětlení. Vy si tak budete moci užít ničím nerušený odpočinek či posezení s rodinou nebo přáteli venku u ohně. Krb je vyroben z kvalitní, pevné, odolné oceli. Na přední straně krbu je velký obdélníkový otvor pro snadné přihazování dřeva. Zároveň je vybaven vyjímatelnou mřížkou na dřevo, jejímž prostřednictvím lze regulovat množství přiváděného vzduchu.

Cena v době recenze: 4 572 Kč

Přenosné ohniště v impozantním provedení

Přenosné ohniště Blazer od značky RedFire s podmanivým vzorem a bronzovým efektem vyzařuje notnou dávku vintage šarmu. Vzhledem k bezpečnosti je nicméně vhodné používat ohniště Blazer s dodaným lapačem jisker. Oheň tak nebude představovat nebezpečí, a to ani ve větrném počasí. Ohnivou mísu ale můžete také použít společně s grilem.

Cena v době recenze: 4 201 Kč

Robustní terasový krb s komínem

Robustní terasový krb s komínem od značky ProGarden je ideálním venkovním ohništěm na zahradě, když se večery ochladí. Pomůže vám navodit výjimečnou atmosféru. Ohniště navíc zapůsobí jako nádherná dekorace každého venkovního prostoru. Je vyrobené z oceli a železa a ošetřené povrchovou úpravou odolnou vůči teplotám.

Cena v době recenze: 1 714 Kč

Přenosné kulaté ohniště Baumax

Oheň ve stylovém přenosném ohništi Boston je nejenom zdroj příjemného osvětlení a tepla na zahradě, terase či na trávníku, ale může se využít třeba i na klasické opečení špekáčků. Tělo ohniště je dostatečně vysoko nad terénem a snižuje se tak možnost poškození podkladu pod topeništěm.

Cena v době recenze: 3 699 Kč

Ohniště s grilem a bočními stolky

S vyvýšeným ohništěm s grilem blumfeldt Savage 2.0 Tall můžete zažít speciální atmosféru otevřeného ohně pod hvězdnou oblohou a vychutnat si šťavnaté pečené dobroty v kruhu rodiny a přátel. Dva sklopné boční stolky z bambusu se dají ideální použít na odložení talířů, sklenic, omáček a grilovaných potravin. Vložením grilovacího kruhu ze smaltované oceli se sice plamen ohně o něco omezí, ale teplo záře i lahodné klobásky, steaky nebo zeleninové špízy dokáží tuto ztrátu snadno kompenzovat.

Cena v době recenze: 9 599 Kč

Přenosné kovové ohniště o průměru 75 cm

Přenosné zahradní ohniště FIELDMANN FZG 1010 o průměru 75 cm ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery. Ohniště využijete na opékání špekáčků, jako příjemný zdroj tepla, ale také jako podmanivý způsob osvětlení. Ohniště má stabilní podstavec, můžete ho tak umístit kdekoliv na vaši zahradě nebo terase. 

Cena v době recenze: 1 799 Kč

Přenosné ohniště koš Flame výška 76 cm

Přenosné ohniště je stále častěji využívané jako praktický doplněk venkovního posezení u rodinných domů či na větších terasách. Nejen, že se stane designovým kouskem vaší zahrady, ale především budete mít oheň po celou dobu hoření pod kontrolou. Koš Cookking Flame navíc můžete snadno přenést podle potřeby a díky vyvýšenému topeništi a hustému osazení ocelovými pásy nehrozí popálení trávníku či poškození nehořlavého povrchu terasy.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Přenosné kovové ohniště v moderním designu

Přenosné ohniště Dekorhome v černém provedení. Tato černá oválná litinová mísa na oheň Esschert Design FF132 bude zároveň dekorativním doplňkem na váš dvůr, kde vás příjemně zahřeje teplem ohně. Protože je vyrobená z litiny, je tato venkovní mísa na oheň pevná a odolná.

Cena v době recenze: 3 346 Kč

Čtvercové ohniště COOKKING Cuba 70 x 70 cm

Vždycky vás fascinovaly žhavé plameny a praskající zvuk ohně? Zbožňujete romantickou atmosféru a posezení u otevřeného ohně bylo vždy vaším snem? Pokud jste si odpověděli ano na všechny otázky, pak je výsledek naprosto jasný – potřebujete stylové ohniště, které doplní vaše posezení na zahradě! Tím pravým pro vás se může stát toto přenosné ohniště Cuba o vysoké kvalitě.

Cena v době recenze: 4 350 Kč

Praktické zahradní ohniště s velkou hloubkou koše

Pokud máte terasu nebo zahrádku, jistě si musíte pořídit ohniště, které dovede vaše posezení k dokonalosti. Díky němu budou všechny večery hned příjemnější a budete si moci vychutnat opravdové grilované pochoutky! Skvělou volbou je například toto přenosné ohniště DEEP BOWL, které se zároveň stane stylovým doplňkem a příjemným zdrojem světla a tepla. Ohniště je vyrobeno z odolné oceli a jeho součástí je standardní ochranný poklop s pletivem.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Přenosné ohniště Porto o průměru 60 cm

Luxusní ohniště Cookking Porto je ztělesněním snu o dokonalém přenosném ohništi, které bude jak praktické, tak dekorativní. Na vaší terase nebo v zahradě tedy perfektně vynikne a stane se hlavní ozdobou! Velkou výhodou je také možnost kombinování ohniště s trojnožkou a roštem, čímž nejen vznikne přenosný gril, ale hlavně bude možné nad ohniště zavěsit grilovací kotlík, ve kterém můžete připravit maďarský guláš nebo zálesáckou polévku.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Ohniště o průměru 54,5 cm s poklopem

Ohniště FIELDMANN FZG 1020 o průměru 54,5 cm je vyrobeno z kvalitní, pevné a odolné oceli. Ohniště v moderním designu má praktický poklop pro větší bezpečnost.

Cena v době recenze: 1 259 Kč

Přenosné kovové ohniště ve tvaru uzavřeného květu

Ohniště Fireball bude originálním prvkem ve vaší zahradě. Vyniká svým neobyčejným designem a funkčností. Je vhodné při posezení s přáteli a rodinou, oslavě nebo romantickém večeru ve dvou. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery.

Cena v době recenze: 4 700 Kč

Přenosné ohniště s poklopem a pohrabáčem

Černé ohniště Atlanta s průměrem 51 cm je stylovým doplňkem do každé zahrady nebo venkovního bydlení. Přenosné ohniště s černým práškově lakovaným povrchem a ozdobně zakřivenými nohami. Poklop na ohniště zabrání vylétávání oharků a popela z praskajícího ohně.

Cena v době recenze: 1 302 Kč

Zahradní krb s prostorem na dřevo

Rustikální krb je vyrobený z oceli a má atraktivní rezavý design. Ve spodní části se nachází praktická police, kde můžete skladovat dřevo na přikládání.

Cena v době recenze: 3 923 Kč

Kovové zahradní ohniště Blumfeldt Versailles

Okrasná, a přitom tolik praktická – to je nádoba na oheň Blumfeldt Versailles, která se stane skutečným středobodem vaší terasy nebo trávníku! Užitečná je ve všech směrech. Prostor okolo sebe dokonale zútulní, zahřeje a vykouzlí podmanivé světlo, a ještě podmanivější atmosféru. Společně s přáteli a rodinou se můžete okolo táboráku posadit a vychutnávat si různé opečené dobroty.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

1 2 3 4 5   Další »